Prywatny Dom Seniora „Zalesie Vita” zaprasza osoby z Warszawy i okolic

Oddanie do miejsca takiego jak prywatne domy opieki osób najbliższych stanowi trudną decyzję, której nierzadko towarzyszą wyrzuty sumienia. Do podjęcia takiego kroku zazwyczaj skłania nas brak możliwości zapewnienia seniorowi odpowiedniej opieki. Zwłaszcza w przypadku, gdy starsza osoba wymaga całodobowej pomocy drugiego człowieka. W chwilach rozterki warto sobie uzmysłowić, że w ten sposób nie krzywdzimy bliskiej osoby, a wręcz przeciwnie – zapewniamy jej najlepszą opiekę. Domy seniora sprawdzają się przede wszystkim w przypadku osób cierpiących na choroby typu Alzheimer czy Parkinson. Nasz prywatny dom opieki jest miejscem przyjaznym seniorom. Pensjonariusze czują się u nas jak we własnym domu. Zapewniamy im najlepsze warunki oraz obecność nie tylko świetnie wyszkolonych, ale również pełnych empatii i optymizmu opiekunów. Niewątpliwym atutem naszego ośrodka jest bliskość przyrody nietkniętej ludzką ręką, w tym przepiękne, zielone krajobrazy, które umożliwiają bliski kontakt z naturą, co pozwala się wyciszyć i naładować dobrą energią. 

Obszar naszego działania – Warszawa i okolice

Nasz Dom Seniora „Zalesie Vita” zaprasza mieszkańców Warszawy i okolic, a szczególnie tych z następujących miejscowości:

Zachęcamy do zapoznania się bliżej  naszą ofertą. Dzięki temu przekonasz się, że oddajesz rodziców czy dziadków w dobre ręce. Pobyt dzienny w naszym prywatnym domu opieki rozpoczyna się od 99 zł, przy czym ceny uzależnione są od stanu zdrowia seniora, jak i rodzaju pokoju. Szczegóły odnośnie cen poznasz w zakładce „cennik”.

Bardzo poważnie podchodzimy do zaufania, którym klienci nas obdarowują.

Sprawimy, że poczujesz się:

Bezpieczny

Dzięki całodobowej opiece medycznej

Aktywny

Dzięki zapewnieniu Ci uczestnictwa w życiu kulturalnym i zajęciach ruchowych

Potrzebny

Dzięki umożliwieniu Ci stałych relacji z rodziną i najbliższymi

Zrealizowany

Dzięki możliwości rozwijania twoich zainteresowań i pasji

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się